KONST / Litografier / Färglitografi 14246030
nr 1424 6030
Siv-Britt Allvar
(1949-2010), Sverige
Signerad, daterad 86. Färglitografi, bildmått: 26x26, yttermått inklusive ram: 41x41 cm
Siv-Britt Allvar, svensk bildkonstnär född 1949, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:03:57
5/10 16:48:36
100 kr
11/10 17:58:57
Siv-Britt Allvar
Läs mer om Siv-Britt Allvar